Zaznacz stronę

SZUKASZ OFERTY SEO COPYWRITING?
NAPISZ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Masz ważne pytania? Chciałbyś rozwiać swoje wątpliwości, a może po prostu pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszej oferty oraz pracy? Nie ma sprawy. Napisz do nas lub zadzwoń. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc w każdej sprawie!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ!

KONTAKT DO NAS

Tel: 886788799
mail: skuteczne@tekstysprzedazowe.pl

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj dodatkowe odpowiedzi na nurtujące Cię wątpliwości oraz pytania.

W jaki sposób mogę zamówić u Was usługę?

Jeżeli chcesz zamówić u nas usługę, wystarczy, że prześlesz na nasz adres mailowy wiadomość (tzw. brief), w której określisz najważniejsze zagadnienia dotyczące Twoich wymagań oraz oczekiwań związanych z projektem, który chciałbyś, abyśmy dla Ciebie wykonali. Możesz również do nas zadzwonić i opowiedzieć nam o swoim pomyśle oraz o tym jakiego efektu oczekujesz. Spiszemy wszystko dokładnie, a później podsumujemy rozmowę, aby upewnić się, że wszystko zostało dobrze zrozumiane. Bez względu jednak czy będą to teksty na stronę WWW, bloga, landing page czy inne. Abyśmy mogli dobrze zrozumieć Twój projekt, potrzebujemy szczegółowych informacji na jego temat.

Czy mogę zamówić inną treść, niż jest podana w usługach?

Jak najbardziej. Nie ograniczamy się wyłącznie do tekstów sprzedażowych. Działamy w obrębie Content Marketingu oraz Copywritingu sprzedażowego, dzięki któremu Twoje treści na stronie internetowej, blogu czy sklepie, sprzedają i zachęcają do sprzedaży odwiedzających zamieniając ich w Twoich klientów. Jeżeli jednak pragniesz powierzyć nam inne zadanie, pisz śmiało. Tworzymy różnego rodzaju treści od prostych i lifestylowych, po wysokiej jakości treści wymagające odpowiednich materiałów oraz specjalistycznej wiedzy w danym temacie. Z przyjemnością stworzymy również dla Ciebie różnego rodzaju teksty narracyjne, motywacyjne, opowiadania, poezję, storytelling, ghostwriting oraz inne.

Co to są teksty sprzedażowe i dlaczego ich potrzebuję?

Teksty sprzedażowe, jak sama nazwa wskazuje, tworzone są pod kątem danego użytkownika, którego trzeba zachęcić do kupowania. To najprostsza definicja. Teksty sprzedażowe to takie, które nie tylko zamieniają odwiedzających w kupujących, ale również sprawiają, że Twoi klienci utożsamiają się z Twoją marką i pokochają Twoje produkty i usługi. Tego typu treści tworzone są w jednym celu – aby zwiększyć sprzedaż oraz konwersję na Twojej stronie internetowej, blogu, a w szczególności sklepie internetowym. Dzięki odpowiednio dobranym słowom oraz ułożonym treściom, odwiedzający z chęcią zapoznają się z produktem lub usługą i kupią go z przyjemnością. 

ZAPISZ SIĘ!

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Sed molestie, velit ut eleifend sollicitudin, neque orci tempor nulla, id sagittis nisi ante nec arcu.

Free Courses

Duis egestas aliquet aliquet. Maecenas erat eros, fringilla et leo eget, viverra pretium nulla. Quisque sed augue tincidunt, posuere dui tempor.

Premium Courses

Duis egestas aliquet aliquet. Maecenas erat eros, fringilla et leo eget, viverra pretium nulla. Quisque sed augue tincidunt, posuere dui tempor.

Ready to get started?

Get in touch, or create an account